Aktualności‎ > ‎

Zapraszamy na wydarzenia dla wolontariuszy i prawników

opublikowane: 4 cze 2018, 22:57 przez Poradnia Prawna FAI
Fundacja Academia Iuris funkcjonuje w bogatym lokalnym środowisku organizacji pozarządowych. Ma też wiele wspólne z uniwersytetami, gdyż nasze tradycje wywodzą się od uniwersyteckich klinik prawa, a większość naszych wolontariuszy to studenci. 

Zapraszamy zatem na dwa wydarzenia firmowane przez zaprzyjaźnione organizacje

Festiwal Wolontariatu "Ochotnicy Warszawscy"- 8-9 czerwca 2018 r.
http://www.ochotnicy.waw.pl/festiwal
Festiwal Wolontariatu „Ochotnicy warszawscy” to dwudniowe wydarzenie (8–9 czerwca 2018 r.), do udziału w którym zapraszamy wszystkich warszawiaków, sympatyków wolontariatu, wolontariuszy oraz osoby, które zajmują się rozwijaniem i koordynacją wolontariatu w warszawskich instytucjach miejskich oraz organizacjach pozarządowych. Organizatorami wydarzenia są m. st. Warszawa, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie oraz  Centrum Edukacji Obywatelskiej. 


Na uczestników Festiwalu czekają m.in. warsztaty z ekspertami, akcje wolontariackie, debata o wolontariacie w przestrzeni miejskiej oraz targi wolontariatu w Warszawie. Finałem pierwszego dnia Festiwalu będzie piknik na bulwarach przy moście Gdańskim, na który zapraszamy wszystkich warszawiaków! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji o programie na stronie: http://www.ochotnicy.waw.pl/festiwal


Poland - US Conference on the Rule of Law - 26 czerwca

http://www.cpa20.wpia.uw.edu.pl/
Zachęcamy również do udziału w konferencji Centrum Prawa Amerykańskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego . Będzie to polsko-amerykańską konferencję porównawczą pt.The Poland-US Conference on the Rule of Law. Konferencja odbędzie się w dniu 26 czerwca 2018 (wtorek) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (Collegium Iuridicum II, ul. Lipowa 4, Warszawa, aula A2). 

Program Konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.cpa20.wpia.uw.edu.pl
Szczegóły również w wydarzeniu na FB

Comments