Rekrutacja i informacje

Wolontariusze Fundacji to studenci, absolwenci (w tym aplikanci) i profesjonalni prawnicy, którzy wspólnie udzielają bezpłatnej pomocy prawnej osobom niezamożnym. Aby zgłosić się do wolontariatu w naszej poradni prawnej wystarczy wypełnić ankietę, a następnie przekazać ją wypełnioną elektronicznie lub na adres biuro@academiaiuris.plW przypadku trudności z wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt z biurem Fundacji.

Rekrutacja wolontariuszy 2018/2019

Aktualnie prowadzimy nabór wolontariuszy do Poradni Prawnej  Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza na rok akademicki 2018/2019. Do programu poradnictwa zapraszamy osoby od III roku studiów prawniczych. Wystarczy wypełnić ankietę:

Studentom młodszych lat oferujemy wolontariat przy obsłudze Poradni Prawnej: przy odbieraniu telefonów i zapisywaniu klientów poradni oraz przy promocji programu. Zainteresowanych zapraszamy do e-mailowego kontaktu z biurem Fundacji wraz z przesłaniem kilku zdań o sobie. 


Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć, jakie zalety ma praca w Poradni Prawnej Fundacji Academia Iuris i jakimi sprawami się zajmujemy zapraszamy do obejrzenia  filmu z uroczystego zakończenia roku poradnictwa 2016/2017 oraz wywiadów z naszymi Koordynatorami - Aleksandrą Łapińską i Szymonem Jelonkiem. 
Więcej informacji o wolontariacie w  FAI  dla studentów i aplikantów oraz prawników można znaleźć poniżej. 

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017

Wywiad z Koordynatorem Poradni Prawnej

Koordynatorzy Ola Łapińska i Szymon Jelonek o pomaganiu


ĉ
Poradnia Prawna FAI,
22 wrz 2016, 01:38
Comments