Rozpoczynamy prezentację naszych punktów porad! Zapraszamy na Kabaty!

Post date: Nov 2, 2017 9:40:50 PM

Działamy aż w 13 lokalizacjach w Warszawie dzięki niezwykłej uprzejmości naszych gospodarzy, którzy wspierają naszą działalność nieodpłatnie użyczając przestrzeń na punkty porad prawnych. Niektórzy są z nami od ponad 15 lat - serdecznie im za to dziękujemy!

Niejednokrotnie otrzymujemy jednak sygnały, że odnalezienie naszych punktów porad nastręcza nie lada trudności. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować wejścia do naszych punktów, tak aby każdy kto potrzebuje pomocy prawnej miał szansę dotrzeć na spotkanie z naszymi wolontariuszami.

Na początku prezentujemy punkt na Kabatach, który jest zlokalizowany w parafii bł. Władysława z Gielniowa. Parafia mieści się przy ul. Przy Bażantarni 3, pomiędzy przystankami Raabego i Lokajskiego, pomiędzy stacjami Metra Natolin i Kabaty. Wolontariusze dyżurują w punkcie w każdy wtorek: od 19:00 do 21:00. Więcej szczegółów w zakładce: Poradnia prawna

Aby trafić do naszego punktu należy dosłownie wejść do kościoła parafialnego. Tam w salce wolontariusze pod czujnym okiem Karoliny i Moniki - naszych Koordynatorek udzielają bezpłatnej pomocy prawnej.

Dyżury w Warszawie
Dyżury w Warszawie