Absolwenci


Drogi Absolwencie i Przyjacielu Fundacji!

Fundacja Academia Iuris to owoc pracy wielu ludzi, którzy od ponad 20 lat swoją energią i zapałem wspierają działalność Fundacji, świadcząc nieodpłatną pomoc prawną. Mamy świadomość tego, że ten już wielopokoleniowy sukces jest budowany na ludziach i ich energii do działalności charytatywnej. Stworzone przez lata relacje i więzi mają dla nas nieocenioną wartość - chcemy je podtrzymywać i wciąż angażować was w działalność Fundacji. 

Ogromną wartością jest wasze doświadczenie i wiedza, nabyta przez ogrom pracy włożony w działanie Fundacji. Każda dodatkowa perspektywa zbliża nas do realizacji kolejnych celów - w końcu co dwie głowy, to nie jedna. Aby nadal budować razem z wami społeczność gotową do pomocy innym i dalszego rozwijania naszej Fundacji, powstał Program Absolwencki. Nawet jeśli nie jesteście już aktywnymi członkami, to wciąż możecie mieć wgląd w jej aktywność i obserwować rozwój. 

Wystarczy wypełnienie ankiety, aby pozostawić swój ślad w Fundacji i pozostać z nami w kontakcie.

Program polega na utrzymywaniu z wami kontaktu przez regularne udostępnianie informacji o dalszych losach naszej działalności. To od was zależy, kiedy i w jakim stopniu będziecie chcieli znów się zaangażować - potencjalnych możliwości jest sporo. Można:

Możesz także wesprzeć nas finansowo: